fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Lewica wsparła kwesty na ratowanie zabytkowych nagrobków

Kwesty na renowację zabytkowych nagrobków, to nieodłączny element dnia Wszystkich Świętych w wielu polskich miastach. Nie inaczej jest w województwie łódzkim, gdzie politycy i polityczki Lewicy wspierają kwesty od wielu lat.

 

Tegoroczną kwestę w Łodzi wsparły dwie parlamentarzystki, Anita Sowińska i Hanna Gill-Piątek, oraz poseł Lewicy Tomasz Trela. Nie zabrakło samorządowczyń i samorządowców oraz działaczek i działaczy. Wśród kwestujących spotkać można było radną i przyszłą wiceprezydentkę Łodzi Małgorzatę Moskwę-Wodnicką, radną Agnieszkę Wieteskę, a także szefa młodzieżówki SLD Adama Wojecha czy byłego Marszałka Województwa Mieczysława Teodorczyka.

 

W Pabianicach kwestę na renowację zabytkowych nagrobków wspierał lewicowy wiceprezydent miasta Marek Gryglewski, a także radna miejska, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Aleksandra Stasiak i radny Piotr Duraj. Z kolei w Zgierzu, jak co roku, kwestował wojewódzki rzecznik prasowy SLD Łukasz Kubiak.

 

Te wspaniałe inicjatywy, jakimi są kwesty na renowację zabytkowych nagrobków, cieszą się z każdym rokiem coraz większą popularnością wśród osób odwiedzających nekropolie.

 


 

Kwesty2019Kwesty2019Kwesty2019Kwesty2019

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem