fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

20 lat SLD w Radomiu

24 kwietnia w Radomiu odbyli się uroczyste spotkanie z okazji 20-lecia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W jubileuszu wzięli udział : przewodniczący  Rady Mazowieckiej SLD na Mazowszu Arkadiusz Iwaniak, kandydat do Parlamentu Europejskiego Ireneusz Sitarski, oraz działacze lewicy z Radomia i regionu radomskiego.

Podczas spotkania wielu działaczy partii regionu radomskiego zostało wyróżnionych odznaczeniem "Zasłużony dla SLD". Gratulujemy.

 

2 copy copy copy copy copy copy copy copy copy copy

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem