fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Święto pracy w Częstochowie. "Będziemy walczyć o wysokie zarobki i emerytury"

We wtorek, 1 maja przed Pomnikiem Poległych w Obronie Ojczyzny w Częstochowie odbyły się obchody Święta Pracy.

W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele częstochowskiej lewicy i sympatyzujący z nią mieszkańcy miasta, którzy w ten sposób zamanifestowali swoje przywiązanie do święta. Zgromadzeni na Placu Pamięci Narodowej mieli ze sobą flagi narodowe i transparenty SLD.

- Dzisiaj praca nie jest już luksusem. Będziemy walczyć o wysokie zarobki i emerytury - mówił wiceprzewodniczący krajowego SLD Marek Balt, który zapewniał również, że lewica będzie walczyła o godne traktowanie żołnierzy Ludowego Wojska Polskiego, a także nie pozwoli na to, żeby okres PRL był uznawany za czas, kiedy Polska nie była niepodległa.

Przewodniczący Rady Powiatowej OPZZ w Częstochowie Tomasz Blukacz zapowiedział z kolei walkę o godne wynagrodzenie i pracę. - Jesteśmy zwolennikami wprowadzenia 35-godzinowego, tygodniowego czasu pracy, 32 dni urlopu rocznie, a także dwóch wolnych niedziel w miesiącu dla przedstawicieli wszystkich zawodów.

126.jpg

134.jpg

3.jpg

121.jpg

130.jpg

131.jpg

14.jpg

15.jpg

18.jpg

17.jpg

133.jpg

125.jpg

4.jpg

129.jpg

10.jpg

115.jpg

11.jpg

111.jpg

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem