fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Śmiszek o orędziu Hołowni: to jest filozofia nowego Sejmu

- To było dobre przesłanie dla Polek i Polaków. To jest filozofia nowego Sejmu, filozofia nowej władzy. Będziemy otwarci, będziemy rozmawiali z ludźmi - mówił w "Kropce nad i" poseł Nowej Lewicy Krzysztof Śmiszek, komentując pierwsze orędzie marszałka Sejmu Szymona Hołowni.

- Sejm nie jest oblężoną twierdzą, tylko jest świątynią demokracji, która należy nie do PiS-u, nie do Lewicy, nie do Platformy, tylko do Polek i Polaków. To będą nowe standardy – zapewnił.

Odnosząc się do kwestii miejsca dla PiS w Prezydium Sejmu i braku poparcia dla Witek, powiedział, że choć była najdłużej urzędującą marszałek Izby w ostatnich latach, "była antytezą marszałka Sejmu".

- Cała Polska widziała, jak podchodzili notable z Prawa i Sprawiedliwości do pani marszałek i mówili: "Elżbieta, powtórz, bo przegramy", "Elżbieta, szef prosi, żeby zrobić przerwę", "Elżbieta, bo reasumpcja" - dodał.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem