fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Kulasek: Podejście do Zielonego Ładu musi zostać przez Unię Europejską zweryfikowane

Wojna zmienia wszystko i podejście do Zielonego Ładu też musi zostać przez Unię Europejską zweryfikowane. Pewne zapisy muszą zostać przesunięte w czasie, chociażby z tego powodu, że część państw przeznacza duże środki na rzecz pomocy dla Ukrainy.

Nasz rząd rozpoczął negocjacje z Unię Europejską w tej sprawie, w przeciwieństwie do naszych poprzedników, którzy po obrażali się na wszystkich i pokłócili się ze wszystkimi i nie mili we wspólnocie żadnych relacji.

Chcemy, aby Polki i Polacy odczuli ten Zielony Ład w jak najmniejszym stopniu, to chcemy negocjować i to robi obecny rząd.

Marcin Kulasek, wiceminister aktywów państwowych i poseł
TVN 24 , 9 lutego 2024 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem