fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Sikora: Środki z KPO nigdy nie trafiłyby do Polski, gdyby nie Lewica 

Rząd koalicji Lewicy, Koalicji Obywatelskiej oraz Trzeciej Drogi odniósł ogromny sukces, udało nam się odblokować 600 mld zł z funduszy europejskich, z Krajowego Planu Odbudowy oraz środki z Funduszy Spójności.  

Nie byłoby tych pieniędzy, środki z KPO nigdy nie trafiłyby do Polski, gdyby nie Lewica i nasza determinacja. Nasze ugrupowanie jako jedyne tak mocno o to walczyło.  

Środki spójności w dużej mierze trafią bezpośrednio do samorządów, 44 procent z nich będzie zarządzane na poziomie lokalnym. Dzięki nim będą realizowane postulaty Lewicy: inwestycje w szpitale, w zieloną transformację, w czyste powietrze, w powstanie nowych miejsc w żłobkach.  

Monika Sikora, wiceminister rozwoju i funduszy regionalnych 
Legnica, 28 marca 2024 r. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem