fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Śmiszek: Osoby podsłuchiwane Pegasusem będą powiadomione, jak działało PiS

- Wysłanie listów do osób, które były podsłuchiwane systemem Pegasus to zadanie prokuratora generalnego - przekazał Krzysztof Śmiszek w "Graffiti". - Osoby te będą powiadomione, jak działo państwo za czasów PiS - dodał. Polityk przekazał, że jest "to podstawa, aby ubiegać się o odszkodowania od Skarbu Państwa".

Polityk odniósł się do słów ministra Bodnara, który przekazał, że decyzje o użyciu Pegasusa były wydawane przez sąd. - W wielu przypadkach jest duże prawdopodobieństwo, że sądy były wprowadzone w błąd - zaznaczył.

- Doszło do oszustwa ze strony państwa. W tych wnioskach nie było informacji o stosowanych środkach. A tu wszystko opiera się na zaufaniu - wyjaśnił polityk.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem