fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Czarzasty: Nie jestem przeciwko powołaniu komisji, która zbada historię wpływów rosyjskich w Polsce

- Nie jestem przeciwko powołaniu komisji, która zbada historię wpływów rosyjskich w Polsce - mówił w "Jeden na jeden" w TVN24 współprzewodniczący Nowej Lewicy, wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty

- Wpływy rosyjskie są w całej Europie, jesteśmy w trakcie wojny na Ukrainie, i zawsze to było - dodał.

- Znam takie zdanie: po co nam komisja, jak służby powinny dobrze funkcjonować? A ja mam pytanie takie: w czym przeszkadza funkcjonowanie komisji złożonej z wybitnych specjalistów, bo tak ją rozumiem, oraz świetne funkcjonowanie służb? - powiedział Czarzasty, nawiązując do słów marszałka Sejmu Szymona Hołowni.

Zdaniem współprzewodniczącego Nowej Lewicy "zawsze będzie taka sytuacja, że służby czegoś nie zauważą, zawsze będzie coś takiego, co komisja może znaleźć".

- Jeżeli działania komisji specjalnej pomogą nam w bezpieczeństwie, trzeba ją powołać. Służby powinny oczywiście pracować jak najlepiej - mówił.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem