fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Trela: Złożymy projekt ustawy dotyczący wprowadzenia trzeciego progu podatkowego

Będę jednym z inicjatorów i autorów projektu ustawy jako wiceszef Klubu Parlamentarnego Lewicy, który wprowadzi trzecią stawkę podatkową.

Jestem realistą i uważam, że ten, kto zarabia dużo powinien płacić nominalnie więcej pieniędzy.

Pamiętam nasze propozycje z kampanii wyborczej. Myśmy mówili o progresji podatkowej, ale nie przypominam sobie, żebyśmy w kampanii wyborczej bardzo wyraźnie mówili, jakie będą progi podatkowe. A to jest jednak zasadnicza różnica. W tej sprawie czekamy na wyliczenia ekspertów.

Tomasz Trela, poseł
RMF FM, 10 lutego 2020 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem