fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Za walkę PiS-u z praworządnością zapłacić mają wszyscy obywatele Polski i Unii Europejskiej

Rząd już głośno mówi o zabraniu Polkom i Polakom unijnych funduszy na walkę z pandemią i kryzysem. A wszystko to, żeby móc dalej swobodnie łamać podstawowe zasady cywilizowanego świata.
 
Za walkę PiS-u z praworządnością zapłacić mają wszyscy obywatele Polski i Unii Europejskiej. Rząd postanowił zabawić się z Brukselą w tzw. cykora. Kłopot w tym, że naprzeciw ma autobus, a sam przemieszcza się hulajnogą. Efekt weta wobec unijnego budżetu pogłębi podziały we Wspólnocie na tych, którzy chcą wspólnie jechać naprzód i maruderów zastanawiających się, czy do tego pociągu warto w ogóle wsiadać. Zostaniemy na peronie lub ktoś nam wreszcie przytrzaśnie drzwiami nogę.
 
Obserwując ogół działań rządu w ostatnich tygodniach, można odnieść wrażenie, że PiS robi wszystko, żeby oddać władzę. Byłoby łatwiej i bezpieczniej dla wszystkich, gdyby powiedział to wprost.
 
Marek Belka, eurodeputowany 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem