fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Artur Jaskulski rzecznikiem prasowym Nowej Lewicy/SLD 

Najmłodszy w historii rzecznik prasowy Nowej Lewicy/SLD posiada nie tylko niezbędne na tym stanowisku doświadczenie w pracy z dziennikarzami, ale i również kompetencje w dziedzinie social media, które łączy z praktyką działań politycznych. 

Artur Jaskulski był rzecznikiem prasowym SLD na Mazowszu, największej organizacji regionalnej w Polsce Nowej Lewicy/Sojuszu Lewicy Demokratycznej, pracował również na stanowisku specjalisty ds. social mediów NL/SLD, aby w ostatnim czasie objąć funkcję dyrektora ds. social media Lewicy. 

Polityczne szlify zdobywał nie tylko w partii, ale i w jej organizacji młodzieżowej – Federacji Młodych Socjaldemokratów, w 2018 r. został Sekretarzem Generalnym tej organizacji i pełnił tę funkcję do grudnia 2020 r., kiedy został przewodniczącym FMS na szczeblu krajowym.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem