fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Czarzasty: Tak dla Funduszu Odbudowy. Nie dla KPO w obecnej formie

Nowa Lewica jest za ratyfikacją porozumienia Unii Europejskiej ws. zwiększenia zasobów własnych UE, dzięki któremu Polska może otrzymać dodatkowe 250 mld zł - poinformował lider partii Włodzimierz Czarzasty. Dodał, że Lewica jest przeciw Krajowemu Programowi Odbudowy w obecnym kształcie.

"Lewica operuje takim hasłem: tak dla ratyfikacji, nie dla Krajowego Programu Odbudowy" - mówił Czarzasty w czwartek na konferencji prasowej w Rzeszowie Czarzasty.

"250 miliardów zł to jest kwota, która do Polski powinna trafić i powinna być potem w ramach KPO wydawana rozsądnie z uwzględnieniem interesów samorządów, mieszkanek i mieszkańców" - zaznaczył wicemarszałek Sejmu.

Jak dodał, polski Sejm przyjmie ustawę ratyfikującą porozumienie Unii Europejskiej, ale nie będzie przyjmował ustawy w sprawie Krajowego Programu Odbudowy. Zaznaczył, że pojawiają się błędne informacje w tej sprawie

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem