fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Czarzasty nie wierzy w przedterminowe wybory. Lider Nowej Lewicy wskazał jeden argument

Czy Polskę czekają przedterminowe wybory? Spekulacje w tej sprawie od dawna podsyca konflikt w Zjednoczonej Prawicy. Przyspieszenia terminu starcia o miejsca w parlamencie "nie wyklucza" już sam Jarosław Kaczyński. Włodzimierz Czarzasty z Nowej Lewicy wskazał jednak argument, który mocno studzi emocje w tej sprawie.

– Może dojść do wydarzeń, które doprowadzą do skrócenia kadencji. Ale żeby była jasność – nie prognozuję wcześniejszych wyborów. Jedynie nie wykluczam takiej ewentualności – powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości "Gazecie Polskiej". – Będąc w koalicji, zawsze trzeba być przygotowanym na jakieś perturbacje – dodał.

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem