fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Żukowska: Lewica nie wstydzi się koloru czerwonego!

Lewica 17 lat temu wprowadziła Polskę do Unii Europejskiej. To referendum akcesyjne było ogromnym sukcesem SLD. Dziś niektórzy politycy mienią się naczelnymi demokratami kraju, wówczas nawoływali, żeby głosować przeciw tej akcesji. Te same osoby są dalej eurosceptyczne, ponieważ nie chcą przyjąć tego Planu Marshalla XXI w., który jest dla Europy. Europejski Fundusz Odbudowy potrzebny jest na odbudowę gospodarki po pandemii. Potrzebny jest polskim pracownikom i pracowniczkom.

Lewica nie wstydzi się koloru czerwonego! Jeżeli komuś ten kolor przeszkadza to znaczy, że przeszkadza mu połowa polskiej flagi. Dziś w Święto Pracy przypominamy, że 8 godzinny tryb pracy, zakaz pracy dzieci, prawa pracownicze zostały wywalczone krwią robotniczą. Partie liberalne chcą wprowadzić rozwiązania, które pozwalałyby na zwalnianie pracownika bez podawania przyczyny. Na takie pomysły zgody Lewicy nigdy nie będzie! Zawsze będziemy stać po stronie praw pracowniczych, a naszym partnerem będą Związki Zawodowe.

Anna-Maria Żukowska, posłanka

 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem