fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

"Biega, jak bez kurczak bez głowy". Śmiszek o ofensywie dyplomatycznej premiera

- Dzisiaj, to jest takie trochę paniczne bieganie po całej Europie - powiedział Krzysztof Śmiszek o ofensywie dyplomatycznej premiera Mateusza Morawieckiego. - Anglicy mają takie powiedzenie "biegać jak kurczak bez głowy" i mam wrażenie, że premier tak jeździ po tej Europie jak ten kurczak bez głowy - dodał wiceprzewodniczący Nowej Lewicy.

Poseł uznał, że "niech (premier - red.) jeździ, niech nawiązuje kontakty, tylko czy taką ofensywę dyplomatyczną organizuje się wtedy, kiedy mleko się rozlało, czy nasze służby nie wiedziały 3-4 miesiące temu, że coś takiego jest szykowane przez Łukaszenkę - zastanawia się Śmiszek. - Za późno, za mało, kompulsywnie i bez planu - tak ocenił ofensywę dyplomatyczną poseł Krzysztof Śmiszek.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem