fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Mieszkanie prawem, nie towarem! - Konwencja Lewicy

Brak tanich mieszkań to jeden z największych problemów społecznych w Polsce. To nie jest zagadnienie, z którym mierzą się tylko duże miasta, ale ten problem dotyczy także mniejszych miejscowości. Rząd deklarował, że do końca 2019 roku powstanie 100 tysięcy mieszkań. Potem ta lokomotywa miała tylko przyspieszać. Tymczasem dwa lata po terminie mieszkań było ledwie 15 tysięcy.

Dlatego już w najbliższą sobotę 28 maja polityczki i politycy Lewicy zaprezentują podczas konwencji propozycje na realizację art. 75 Konstytucji RP w zakresie zaspokajania potrzeb mieszkaniowych.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11.00.

Oglądaj konwencję "Mieszkanie prawem, nie towarem!" na swoim ulubionym kanale social media

FACEBOOK - https://www.facebook.com/NowaaLewica

TWITTER - https://twitter.com/__Lewica

YOUTUBE - https://www.youtube.com/user/TVSLD

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem