fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

PiS stracił władzę na Śląsku. „Część osób przygotowuje się na porażkę tej partii”

Marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski wraz z grupą radnych opuścił Prawo i Sprawiedliwość w wyniku czego większość w Sejmiku Śląskim uzyskała opozycja. Decyzję komentowała w "Onet Rano." Anna Maria-Żukowska z Lewicy.

- Przestrzegałabym przed hurraoptymizmem, żebyśmy nie stracili czujności. Ale coś się dzieje. Coś się zmienia. PiS wie, że może stracić władzę, że to nie jest nierealne. Prawo i Sprawiedliwość nie może być już przeświadczone, że trzecia kadencja jest już w zasięgu ręki, bo nie jest. Partia Jarosława Kaczyńskiego ma już niewielką przewagę nad partiami opozycji demokratycznej. Wierzę, że PiS i Solidarna Polska stracą władzę w najbliższych wyborach. Myślę, że część osób się na to przygotowuje i szykuje sobie jakieś ciepłe posadki, aby się gdzieś tam przechować lub zadekować się u prezydenta – mówiła polityczka Lewicy.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem