fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Czarzasty o zmianie terminu wyborów samorządowych: Każdy kto przed wyborami zmienia ordynację, boi się przegranej

Każdy kto przed wyborami zmienia ich termin, każdy kto przed wyborami zmienia ordynację wyborczą oraz okręgi, robi to dlatego, że boi się przegranej. PiS przesunął termin wyborów samorządowych tylko i wyłącznie z jednego względu, ponieważ PiS wie, że wybory samorządowe przegra. Przegra zarówno na poziomie prezydentów miast, jak i powiatów oraz województw.

Prawo i Sprawiedliwość nie chce startować w wyborach parlamentarnych, po przegranych wyborach samorządowych. Każdy kto zmienia zasady gry przed grą najważniejszą, jest tchórzem. Byliśmy przeciwko temu, jesteśmy i dziwimy się prezydentowi Andrzejowi Dudzie, że to podpisał. To jest przecież nieuczciwa zmiana zasad i nie powinna mieć miejsca.

Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem