fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

J. Szopiński: Będzie 35 mln na halę LA w Bydgoszczy!

Interpelacje, interwencje, poprawki do budżetu – to narzędzia poselskiej pracy. Skrzętnie i konsekwentnie korzysta z nich poseł Jan Szopiński, zwłaszcza jeśli zabiega o rozwiązanie problemu w swoim okręgu wyborczym. Na halę lekkoatletyczną Zawisza Bydgoszcz czeka od lat. Obietnice wsparcia jej budowy złożył premier M. Morawiecki przed poprzednimi wyborami do parlamentu.

– 35 mln zł rządowej dotacji na budowę hali lekkoatletycznej i strzelectwa sportowego Zawiszy w Bydgoszczy, to dowód, że miała sens moja 4-letnia presja i naciski na premiera Morawieckiego i jego ministrów, to interpelacje, interwencje i poprawki do budżetu państwa w sprawie przyznania pieniędzy.

Składając poprawkę budżetową w sprawie hali Zawiszy apelowałem o poparcie jej zarówno do posłów koalicji, jak też opozycji, bo na ten obiekt czeka już od lat polski sport.

Panu Premierowi i Rządowi 4 lata zajęło wywiązanie się z obietnic wyborczych i to w dodatku pod presją zbliżających się kolejnych wyborów! – mówi Jan Szopiński.

Opr. nim, 16 stycznia 2023 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem