fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Biedroń: Opozycja powinna podpisać porozumienie o współrządzeniu 

- Opozycja powinna podpisać porozumienie o współrządzeniu. Podpiszmy zatem takie minimum programowe dotyczące przyszłego rządu – oświadczył podczas konferencji prasowej w Łodzi Robert Biedroń, eurodeputowany i współprzewodniczący Nowej Lewicy. - Apelujemy do opozycji o spotkanie, do tego, aby pokonać PiS trzeba czworga. Lewica jest gotowa do rozmów, ponieważ my nie możemy się na siebie obrażać – podkreślił. 

Ludzie wiedzą, że chcemy odsunąć PiS od władzy, ale chcą również wiedzieć co będzie potem 

 - To że my chcemy odsunąć PiS od władzy to ludzie wiedzą, ale chcą również wiedzieć co będzie potem i co to oznacza dla ich życia. I Lewica takie konkrety ma – bezpieczeństwo dla osób starszych – stwierdził Adrian Zandberg, poseł i współprzewodniczący partii Razem. - W wyborach nie głosują sondaże, ale ludzie i to tych ludzi trzeba iść. Dlatego Lewica jest od rana na bazarkach i ulicach i rozmawiamy z ludźmi bezpośrednio. Tylko część ludzi ogląda telewizję, a tylko cześć z tej części ogląda inną telewizję niż TVP. Do całej reszty, a to od ich głosów będzie zależał wynik wyborów, musimy dotrzeć. Musimy być w mniejszych i większych miejscowościach - podkreślił.

Czarzasty: My wygramy te wybory 

- Lewica wierzy, że my wygramy te wybory. Opozycja musi się bardziej wziąć do roboty. Trzeba walczyć i robić to co my robimy, jeździć po powiatach i spotykać się z ludźmi. Rozmawiać i wyjaśniać, gdzie jest złodziej, a gdzie uczciwy – mówił Włodzimierz Czarzasty, wicemarszałek Sejmu i współprzewodniczący Nowej Lewicy. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem