fbpx

Nowa Lewica

Opis

Rocznik 1988, student Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Pedagogicznym. Członek Wojewódzkiego Komitetu Wykonawczego SLD w Małopolsce. Członek założyciel Stowarzyszenia Wymiany Myśli Politycznej w Krakowie, aktywny działacz organizacji pozarządowych. Z ramienia FMS koordynator prac w "Koalicji Postęp i Świeckość". Asystent europosłanki prof. Joanny Senyszyn. Asystent społeczny Posła na Sejm RP – Dariusza Jońskiego. Prywatnie interesuje się ekonomią, kinem europejskim oraz teorią gier.

Kontakt

Telefon kontaktowy: 12345 24 30


Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem