fbpx

Nowa Lewica

Opis

Jestem Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

Byłem Radnym Miasta Częstochowy V i VI kadencji, w V kadencji pełniłem funkcję Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, a VI Kadencji Rady Miasta Częstochowy pełniłem funkcję Przewodniczącego Rady Miasta Częstochowy.

Jestem absolwentem Politechniki Częstochowskiej, społecznikiem, samorządowcem.
Od 17 lat pracuję w częstochowskiej Hucie, dziś jako Zastępca Dyrektora ds. Remontów w Zakładzie Remontowo – Usługowym. W tym czasie pełniłem funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej MPWiG Spółka z o.o. W Będzinie, Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej H. Cz. ,,ADMET” Spółka z o.o. w Częstochowie, Członka Rady Nadzorczej Huty Stali Częstochowa Spółka z o.o. w Częstochowie, Członka Zarządu - Dyrektora Produkcji w Sp. z o.o. Stalserwis w Częstochowie.

W latach 2003 – 2005 byłem nauczycielem akademicki w Katedrze Analizy Ekonomicznej i Logistyki oraz w Katedrze Systemów Technicznych na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.
W latach 1997 – 2002 byłem właścicielem firmy zajmującej się produkcją i sprzedażą oprogramowania i sprzętu komputerowego.

Dnia 10 marca br. na VI Częstochowskim Zjeździe Miejskim zostałem wybrany przez delegatów Przewodniczącym Rady Miejskiej SLD w Częstochowie.
Dnia 25 marca br. w Katowicach zaufali mi także delegaci na V Śląskim Zjeździe Wojewódzkim i zostałem przez nich wybrany Szefem Śląskiej Rady Wojewódzkiej SLD.

Prywatnie

Jestem wielbicielem nurkowania, jazdy na nartach i dobrej książki.
Prowadzę aktywny tryb życia, regularnie uprawiam sport w myśl maksymy: „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. W sezonie, w wolnej chwili lubię zajmować się domowym ogrodem.

Kontakt

Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Strona internetowa: www.marekbalt.info

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem