fbpx

Nowa Lewica

Opis

Jestem z wykształcenia informatykiem, studiowałem w Instytucie Cybernetyki Technicznej Politechniki Wrocławskiej, specjalność: budowa u i oprogramowanie maszyn cyfrowych. Po studiach pracowałem w ośrodkach komputerowych Akademii Medycznej i Ekonomicznej we Wrocławiu.

Od wielu lat prowadzę własną firmę. Kiedyś był to Zakład Wytwarzania Urządzeń Technicznych, potem współpraca w ramach Spółdzielni Polmed, a od kilkunastu lat firma INFO MEDIA o profilu poligraficzno-internetowym.

Moim miastem rodzinnym jest Łódź, do Wrocławia przyjechałem na studia i mieszkam tu już ponad trzydzieści lat. Od dwudziestu lat we własnym domu na Muchoborze Małym przy ulicy Hiszpańskiej. We Wrocławiu poznałem swoją żonę Ewę, tutaj urodziła i wychowała się trójka naszych, dorosłych już, dzieci: Kasia, Tomek i Marek.

Zawsze interesowałem się polityką, ale dotąd obserwowałem ją tylko na ekranie telewizora. Kiedyś, w latach 80-81 i w stanie wojennym byłem działaczem pierwszej Solidarności.

Jestem fanem internetu. Nie zapomnę wrażeń towarzyszących pierwszemu połączeniu z World Wide Web w 1997 roku. Dziś komputer i internet są dla mnie podstawowymi narzędziami pracy.

Mój świat jest pełen ludzi. Lubię pracować z ludźmi i razem z nimi odpoczywać. Rozmawiać, dyskutować i uczyć się od nich. Mój świat to przede wszystkim jutro, nigdy wczoraj.

Kontakt

Telefon kontaktowy: +48 693 104 090


Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Strona internetowa: www.wincentyelsner.pl

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem