fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Karolina Pawliczak

Opis

Absolwentka Wydziału Prawa na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu,

ukończyła również studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym o specjalności Rozwój Lokalny i Gospodarka Samorządu Terytorialnego w Procesie Integracji Europejskiej oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym na Wydziale Zarządzania o specjalności Gospodarka Nieruchomościami.

Działalność polityczna:

Wiceprezydent Miasta Kalisza od grudnia 2014 do marca 2018 roku, odpowiedzialna za pomoc społeczną, ochronę zdrowia, gospodarkę mieszkaniową oraz ochronę środowiska.

Radna Rady Miasta Kalisza w latach 2002 – 2006, 2010 – 2014

Wiceprzewodnicząca Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Członkini Wielkopolskiej Rady Wojewódzkiej SLD

Wiceprzewodnicząca Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Kaliszu.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem