fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Gawkowski: Polska dyplomacja jest postrzegana w Europie, jako niechciany gość

- Polacy oraz rząd mogą się obrażać na to co powiedział prezydent Macron we Francji, ale powiedział prawdę. Polska dyplomacja jest postrzegana w Europie, jako niechciany gość, który sam stawia się w kącie - powiedział Krzysztof Gawkowski, wiceprzewodniczący SLD w programie „Ława Polityków”, komentując słowa prezydenta Emmanuela Macron, który stwierdził, iż Polska się izoluje w Europie.

- Nie dziwmy się, że takie słowa padają i nie dziwmy się, że one padają nie w Polsce, ale w innych krajach, ponieważ już sama nieobecność naszego kraju podczas objazdu po Europie Środkowo – Wschodniej prezydenta Francji,pokazuje, iż nie byliśmy jednym z państw z którym powinno ustalać się kluczowe sprawy, jak choćby dyrektywy dotyczącej pracowników delegowanych. - podkreślił Gawkowski.

- Polska dyplomacja postrzegana jest jak stonka, nikt jej nie chce, a PiS zachwala, że to dobry i pożyteczny owad – dodał.

Oglądaj cały program "Ława Polityków" z udziałem Krzysztofa Gawkowskiego, kliknij tu.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem