fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Lewica w trasie. „Jeździmy bez obstawy i jesteśmy otwarci na wszystkie pytania oraz na krytykę” 

Dziś Lewicowa trasa dotarła do Lubuskiego, dzień rozpoczął się na najpopularniejszym targowisku z Zielonej Górze przy ul. Owocowej, a skończył się spotkaniem otwartym w Gorzowie Wielkopolskim. - Ciężko jest się dostać obywatelom do Sejmu, ponieważ jest otoczony barierkami, a więc posłowie Lewicy jeżdżą do obywateli – komentowała posłanka Anita Kucharska-Dziedzic.  

Zielona Góra 241122b

Wczoraj trasa „Bezpieczna Rodzina” dotarła do Wielkopolski, gdzie posłanki i posłowie prezentowali pomysły Lewicy na walkę z kryzysem i zbierali podpisy pod obywatelskim projektem ustawy „Renta Wdowia”.  

Spotkania z Kaczyńskim to polityczna ustawka 

- Po Polsce jeździ też Pan Jarosław Kaczyński jeździ po Polsce i w obstawie policji mówi jak to jest pięknie, że jest dużo pieniędzy, a nasz kraj jest państwem miodem i mlekiem płynący. Ale niech on wraz z premierem Morawieckim uda się na targowisko tu w Zielonej Górze, czy też do Witkowa, gdzie byliśmy wczoraj. Niech porozmawiają z ludźmi, a nie z tymi, którzy przyszli na polityczną ustawkę. Niech usłyszą jak naprawdę się żyje, o rzeczywistych problemach – mówił poseł Arkadiusz Iwaniak

Jarosław Kaczyński to "skarb", którego musi pilnować policja i prywatna ochrona  

- My jeździmy bez obstawy, ale jak szlachetnym kamieniem dla Polski musi być Jarosław Kaczyński, którego pilnuje 80 policjantów oraz prywatni ochroniarze. Taką ochronę musi mieć ktoś lub coś co jest warte niesłychanych pieniędzy. Mamy taki skarb w Polsce, ale nie pamiętam, żeby ktoś chciał go mieć w domu, aby na co dzień z nim porozmawiać albo chciał go nam ukraść. My nie mamy aspiracji do bycia skarbem, a więc nie prosimy o ochronę policji i nie wynajmujemy ochroniarzy. I ten element otwartości odpowiedzi na wszystkie pytania, wpuszczania wszystkich zainteresowanych na nasze spotkania i chcemy, aby to nas wyróżniało. Możecie nas też krytykować – mówił wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty.  

 Zielona Góra 241122

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem